Pierwsze otwarcie oraz publikacje w prasie i w internecie

Dziękujemy Państwu za odwiedziny w pierwszy weekend. Zgodnie z tym co usłyszeliśmy jesteście Państwo zadowoleni, co nas niezmiernie cieszy. Następna okazja do odwiedzenia naszego Muzeum będzie już w następny weekend tj. 15 i 16.05.2021.
W sobotę otwieramy nietypowo, bowiem od 18 do 24 gdzie wraz z Muzeum Mydła i Historii Brudu
proponujemy Państwu odwiedzenie obu placówek za co każda osoba, która zdobędzie dwie pieczątki otrzyma drobny upominek. Szczegóły w kolejnym wpisie.

W piątek 07.05.2021 na kanale TVP3 Bydgoszcz wyemitowano program „Pasjonaci” gdzie podczas około 20 minutowej rozmowy rozmawialiśmy jak to było kiedyś, jak jest teraz, i w którą stronę rozwój Telefonów może nas zaprowadzić.
Program do obejrzenia na STRONIE TVP3 Bydgoszcz – link

Chcielibyśmy również zebrać w jednym miejscu informacje nt otwarcia naszego muzeum, które pokazały się w ciągu ostatniego tygodnia w prasie i na stronach internetowych.
Artykuł Express bydgoski, 05.05.2021 artykuł ukazał się również w papierowym wydaniu Expressu

Artykuł Gazeta Wyborcza Bydgoszcz, 07.05.2021 artykuł ukazał się również w papierowym wydaniu Gazety
O naszym otwarciu wspomniano również na oficjalnej stronie MIASTA BYDGOSZCZY

TVP 3 Bydgoszcz – rozpoczęcie sezonu turystycznego